Ranavia Seier

motto: 

"Radosť sa nedá hľadať. Radosť sa musí žiť tu a teraz" 

(Osho)

"Ak vaše ruky vedie vaše srdce, otvoríte si nimi bránu k srdciam ostatných."

R.S.

Som 34 ročná certifikovaná masérka so zdravotníckym vzdelaním, vnímavá tantrická sprievodkyňa, terapeutka, vodítkom na ceste iného poznania a uvedomelá profesionálna Domina zároveň pôsobiaca v Nitre. Neustále sa vzdelávam a posúvam svoje hranice. Oslovuje ma TČM a metafyzika. Z nich prijímam ďalšie poznatky. Pristupujem k vám otvorene a  s porozumením. Nepracujem v nahote.

Čo ma naučila Tantra: Nežiť tým čo je už odžité, naplno vnímať prítomnosť a vidieť doteraz nevidené. Nájsť inú formu vyjadrenia a postoja voči sebe aj druhým. Nie len rozumieť ale tiež precítiť. Pri mojich zmiešaných koreňoch a výraznejšom mužskom princípe vo mne to bola výzva k zložitej transformácii. Všetko je len o chcení a o dovolení si to poznať.

Masážne rituály vždy vediem s citom tantričky. V mojich rukách pocítite bezpečie, pokoj a silu prijať sám/samu seba. Ovládam kreatívnu cielenú prácu s telom, tantrický nezameniteľný dotyk, energetickú harmonizáciu a uvoľňujúce kombinované východné techniky. Moja práca odráža môj prístup ku všetkému. Opustite na moment svoj bežný život a objavujte seba vo svojej nekonečnosti. Vnímajte sa celostne a cíťte sa oslobodzujúco. Dostatok času pre vás je to, na čom si zakladám. Každý rituál má osobitý priebeh, keďže vychádza z vašej inakosti. Tantrou dokážeme odstrániť múry, ktoré sme si postavili okolo seba ako ochranu. Pustiť do svojho vnútra viac svetla, intenzívnejšie preciťovať, uvedomovať si, prepájať, poznať pravý zdroj našej sily. Stať sa svetelným stĺpom, sám sebe oporou. Radovať sa bez vonkajších podnetov. Temná terapia má iný nádych. Nechávam cez ňu vyniknúť druhú stránku mojej osobnosti. Vždy kladiem dôraz na prirodzené získanie si dôvery submisívneho klienta/tky. Vzájomná úcta musí fungovať aj v (profesionálnom) D/s vzťahu. Mnohí dominanti tento základný princíp opomínajú. 

Som človek, ktorého nevedie v jeho práci ego ale pochopenie, nadobudnuté  vedomosti a životné skúsenosti. Je to niečo, čo sa nedá imitovať. Energia, ktorú zo seba každý z nás vyžaruje a vkladá do svojej práce je nezameniteľná.Vždy som inklinovala k protichodným veciam. Oslovuje ma spirituálne skúmanie, prepojenie s prírodou a hlbší sebarozvoj. Na druhej strane všetko temné vymykajúce sa konvenčnému vnímaniu. Hodnotnejšie ako pochopenie od ostatných je prijať seba bez výčitiek. Kráčame oproti druhým, prispôsobujeme sa požiadavkám, nútime sa do vzorcom tejto spoločnosti a strácame sa. Zabúdame pritom na kroky vedúce do svojho vnútra a oberáme sa o radosť preciťujúcu bez podmienok.

Tantra a Bdsm sú súčasťou môjho života. Pomyslené piliere vytvárajúce rovnováhu. Zo strachu, nevedomosti a zahanbenia volíme poväčšine stereotypné prežívanie. Všetko čo je odlišné je neprijateľné, odsudzujúce. Zväzujeme sa do útrpných póz nášho bytia, skostnatievame a nepripúšťame iné varianty videnia seba a vecí okolo nás. Niektorí tápu ale majú chcenie spoznávať viac. Vyberte si a nechajte sa viesť. Tradičné a Intuitívne tantrické programy v spojitosti s rôznymi masážnymi technikami pre celkový reštart. Ďalej sa venujem Temným Rituálnym Terapiám na mieru. Bližšie informácie o profesionálnej A.D.T. nájdete v sekcii špeciálne programy.

Ste u mňa vítaní.

  "Tak ako bičom vieme prejaviť lásku, tak dotykom dokážeme prejaviť nenávisť. Je na nás čomu dáme aký zmysel."


" Ak nedokážete ovládať ani seba, nemôžte bezpečne ovládať druhých."

R. S.

Mať profesiu masér/terapeut/t. sprievodca, byť vľúdny a pritom celoživotne inklinovať k BDSM ako nestrojený dominant zručný ale aj uvedomelý sa nevylučuje. Paradoxné je to v prípade obmedzeného videnia. Istotu v rukách, pocit zodpovednosti, schopnosť načúvať s porozumením a vyznať sa v reakciách tela a psychike človeka musia mať zvládnuté obaja.