Ranavia Seier

motto: 

"Radosť sa nedá hľadať. 

Radosť sa musí žiť tu a teraz" 

(Osho)

"Ak vaše ruky vedie vaše srdce, otvoríte si nimi bránu k srdciam ostatných."

(Ranavia Seier)

tantra nitra
tantra nitra

Som 35 ročná certifikovaná masérka so zdravotníckym vzdelaním, vnímavá tantrická sprievodkyňa, terapeutka, vodítkom na ceste iného poznania pôsobiaca v Nitre.

PÁR SLOVAMI O MNE:

Mojou  celoživotnou láskou  je džezová (jazzová) a rocková hudba. Spev a tvorba textov, ktorými dokážem opísať všetko. Hudobné profesné zameranie patrilo k určitému obdobiu môjho života doma aj v zahraničí. Za sebou mám vystúpenie na medzinárodnom festivale.

Spevom dokážete ľudí naplniť intenzívnymi emóciami. Stojíte na pódiu,  pritom reálne sa vaše energie stretávajú v dave a kolektívne vysielate niečo nádherné. Hudba je rituálom jedného z piatych zmyslov. V závere sa nás však dotýka (pohládza, či nakopáva) vo viacerých rovinách. Som otvorená ďalšej tvorivej vlne. Jednou humornou vetou, kedže sa rada smejem som neobyčajne obyčajná. 

Pretože všetci sme neobyčajné krásne bytosti,napriek tomu ako občas konáme a zmýšľame.

Čo ma naučila Tantra.

Nie len rozumieť ale tiež precítiť. Naplno vnímať prítomnosť. Vidieť doteraz nevidené, zažiť doteraz neucítené. Nájsť inú formu vyjadrenia a postoja voči sebe aj druhým. Odísť od toho čo je už odžité. Pochopiť pravý zmysel a rozdiel medzi slovami radosť a potešenie.

Sama viem, čo dokáže tantra urobiť s človekom v tých najzložitejších životných situáciách, ktorými si mnohí prechádzame. Je to transformácia, ktorá má dosah na našu integritu. Nechcem, aby to vyznelo len ako marketingová fráza. Zjednodušene povedané venujem sa tomu, s čím mám vlastnú pozitívnu skúsenosť.

Stále sa vzdelávam.

Každým novým dňom si uvedomujem, že ďalšie učenie mi opäť otvára ďalšie dvere k tomu, čo neviem a chcem poznať.


Oslovuje ma TČM a metafyzika. Pristupujem k vám otvorene, s úctou a porozumením. 
Nepracujem v nahote. Moje masáže sú o Vás. Venujte si seba a dajte slobodu svojim pocitom. Som Vám blízka tantrickým objatím, každým vedomým dotykom. Načúvam vášmu telu, vnímam vašu energiu, dovoľte si ich poznať tiež, neochudobňujte sa o tento krásny hlboký zážitok. Žijem tým, čo robím a som za to vďačná.

Masážne rituály vediem s citom tantričky. V mojich rukách pocítite bezpečie, pokoj a silu pochopiť  sám/samu seba. Ovládam kreatívnu cielenú prácu s telom, tantrický nezameniteľný dotyk, energetickú harmonizáciu a uvoľňujúce kombinované východné techniky. Moja práca odráža môj prístup ku všetkému.

Opustite na moment svoj bežný život a objavujte seba vo svojej nekonečnosti. Vnímajte sa celostne a cíťte sa oslobodzujúco. Dostatok času pre vás je to, na čom si zakladám.Každý rituál má osobitý priebeh, keďže vychádza z vašej inakosti. Tantrou dokážeme odstrániť múry, ktoré sme si postavili okolo seba ako ochranu. Pustiť do svojho vnútra viac svetla, intenzívnejšie preciťovať, uvedomovať si, prepájať, poznať pravý zdroj našej sily. Radovať sa bez vonkajších podnetov. 

Som človek, ktorého nevedie v jeho práci ego ale pochopenie, nadobudnuté vedomosti a životné skúsenosti. Je to niečo, čo sa nedá imitovať. Energia, ktorú zo seba každý z nás vyžaruje a vkladá do svojej práce je nezameniteľná. 

tantra nitra
tantra nitra

 Ako profesionálna uvedomelá domina som pre Vás vytvorila osobitý program A.T.T.

Temná terapia má iný nádych. Vždy kladiem dôraz na prirodzené získanie si dôvery submisívneho klienta/tky. Vzájomná úcta musí fungovať aj v (profesionálnom) D/s vzťahu. Mnohí dominanti tento základný princíp opomínajú. Vždy som inklinovala k protichodným veciam. Oslovuje ma spirituálne skúmanie, prepojenie s prírodou a hlbší sebarozvoj. Na druhej strane všetko temné vymykajúce sa konvenčnému vnímaniu. Hodnotnejšie ako pochopenie od ostatných je prijať seba bez výčitiek. Kráčame oproti druhým, prispôsobujeme sa požiadavkám, nútime sa do vzorcom tejto spoločnosti a strácame sa. Zabúdame pritom na kroky vedúce do svojho vnútra a oberáme sa o radosť preciťujúcu bez podmienok.

Tantra a Bdsm sú súčasťou môjho života. Pomyslené piliere vytvárajúce rovnováhu. Zo strachu, nevedomosti a zahanbenia volíme poväčšine stereotypné prežívanie. Všetko čo je odlišné je neprijateľné, odsudzujúce. Zväzujeme sa do útrpných póz nášho bytia, skostnatievame a nepripúšťame iné varianty videnia seba a vecí okolo nás. Niektorí tápu ale majú chcenie spoznávať viac. Vyberte si a nechajte sa viesť. Tradičné a Intuitívne tantrické programy v spojitosti s ďalšími masážnymi technikami pre celkový reštart. Ďalej sa venujem Temným Rituálnym Terapiám na mieru. Bližšie informácie o profesionálnej A.T.T. nájdete v sekcii špeciálne programy.

  Tak ako dotykom i bičom dokážeme prejaviť lásku. 

Je na nás čomu dáme aký zmysel."

(Ranavia Seier)

Mať profesiu masér/terapeut/t. sprievodca a pritom celoživotne inklinovať k BDSM sa nevylučuje. Sú veci, pre ktoré vám prirodzene bije vaše srdce.

"Každý deň do našich životov prichádza možnosť pousmiať sa nad ďalšou hlúposťou."

(Ranavia Seier)

Ste u mňa vítaní