Frey

Volám sa Michal. Som 31 ročný inžinier elektrotechniky. Pracujem vo vlastnej telekomunikačnej firme. Posledné obdobie ma oslovuje práca s energiou a umenie dotyku. Po absolvovaní niekoľkých kurzov a zúčastnenia sa viacerých meditácií som v mojom živote zaznamenal radikálne zmeny k pozitívnemu. Vo voľnom čase sa venujem tomu, čo mám rád. 

Ako externý masér vás prevediem liečivým uvoľnením vášho celého tela.

Pracujem na objednávky dva dni dopredu. Ďakujem za pochopenie.

V mojich programoch najčastejšie používam hmaty z TuiNy a thajskej masáže. Kombinujem ich s inými relaxačnými technikami. S klientom/klientkou pracujem hlavne intuitívne. Nepridržiavam sa zaužívaných postupov, aby každému bola venovaná celostná starostlivosť aká je v danom momente žiadúca.

Bude mi cťou sprevádzať vás aj Senzuálnou masážou i Tantrickým rituálom. Ľudia neustále mylne vnímajú tantra masáže ako erotické masáže vďaka množstvu dostupných dezinformácií. Tantrická hra zmyslov s energetickým prebudením a erotické dráždenie s povrchným cieľom nesúvisia. Podstatou týchto rituálov nie sú len dotyky zo strany maséra a vaše fyzické telo. Slúžia k vedomému precíteniu na všetkých úrovniach. K nájdeniu vnútornej cesty prepojenia s univerzom. Vedú vás k inému prístupu k sebe v celkovej rovnováhe. Pomocou tantrickej práce sa snažím vo vás nachádzať skrytú príčinu problémov a pomáhať s odstraňovaním podvedomých blokov. 

Nie len Tantra nás učí slobodne preciťovať a žiť naplnenejšie. Pevná ruka dominanta vedená srdcom, rozumom a dlhoročnými skúsenosťami vás povedie odlišnou cestou. A.T.T. je cestou odovzdania sa. V konečnom dôsledku vás prenesie z roviny poníženia do povýšenia telesného aj emočného. Bežne fungujúci človek poväčšine nahliada na BDSM z negatívneho alebo neistého uhla. Príčinou sú skreslené diametrálne odlišné interpretácie šíriace sa virtuálnym svetom. Arogancia, egoistický prístup, nekontrolovateľnosť nepatria k D/s. Dominantná osoba nerieši seba cez bytosť submisívnu. Moje masážne aj temné rituálne programy sú pre oba pohlavia a všetky orientácie. 

Relaxačný  program

1 hod. - 40€ /2 hod. - 60€
Senzuálny/Tantrický rituál

 1 hod. - 70€/ 2 hod. - 100€ /3 hod. -130€

Temná senzuálna masáž 

 1 hod. - 80€/ 2 hod. - 100€ /3 hod. - 130€
Frey A.T.T. 

1,5 hod. 90€ / 2 hod. - 100€ / 3 hod. - 150€ / 4 hod. - 200€