Diya N.Shree

motto:

"Nezabudni na úsmev, je to svetlo, ktoré pri pohľade do očí prezradí, či je srdce doma." 

(HR)

"Zo všetkých darov, ktoré môžeme dať ľuďom, dar nášho dotyku je jedným z najcennejších. Prostredníctvom našich rúk odovzdávame určitý druh žiarenia, teplo vychádzajúce z nášho vnútorného ohňa, vnášame horúčavu do zimy, ​​svetlo do temnoty, pochopenie do nevedomosti"
(JP)

tantra nitra
tantra nitra

Som profesionálna masérka, tantrická sprievodkyňa a terapeutka holistic wellness pôsobiaca v Nitre. 

PÁR SLOVAMI O MNE:

Moja dlhoročná vášeň je tanec. Pohyb je môj život, to čím sa dokážem naplno vyjadriť. Keď tancujete nemôžete nenávidieť, súdiť, ubližovať - môžete byť iba šťastní, a plní života. 

Som lektorkou spoločenských, latinsko-amerických a orientálnych tancov s viacerými medzinárodnými oceneniami, 2 násobný vicemajster World Dance Championship WADF kategória Belly dance a medzinárodná porotkyňa.

Tanec je komunikácia medzi telom a dušou. Vyjadruje to, na čo slová nestačia.
- R.Saint Denis
Diya masáže Nitra
Diya masáže Nitra

 Dovoľte mi previesť vás svetom pocitov, vnemov, poznávania svojho tela a jeho reakcií. Osobitý prístup, vzájomná úcta, dôvera, korektnosť sú základom pre vytvorenie príjemnej a uvoľnenej atmosféry, a to považujem za základ nie len pre vzťah masér/terapeut versus klient .

Som temperamentná žena užívajúca si život a okamihy ktoré prináša s radosťou, úsmevom, pokorou a vďakou. Každý deň je pre mňa nová výzva a možnosť prežiť ho naplno, vedome a s láskou voči sebe aj iným. Dotyky a objatia sú pre mňa prejavom dôvery a nádhernej intímnej komunikácie. Považujeme ich za obyčajný a prirodzený prejav lásky a náklonnosti. Pritom ani len netušíme, akú má veľkú silu. Vďaka objatiu s iným človekom, tou pre väčšinu ľudí neviditeľnou výmenou energie medzi dvoma bytosťami, získavame spojenie sami so sebou. 

Každé hlboké objatie plné lásky je ďalším krokom na ceste k našej rovnováhe.

Rituály vedené srdcom.
Rituály vedené srdcom.

Vo svojich rituáloch citlivo prepájam krásu a hĺbku jednotlivých typov masáží vrátane Tantry s liečivou Kryštálovou terapiou a ďalšími uvoľňujúcimi technikami. Každá moja masáž je iná a originálna v závislosti od klientky/klienta, no každá z nich je posilnená energiou kryštálov a to ako pasívnych harmonizátorov, alebo ich aktívnym použitím počas rituálu. Spolu s vami preciťujem liečivý, vedomý a láskyplný dotyk na fyzickej aj energetickej úrovni. Jedinečné spojenie kryštáľov s tantrickým umením dáva mojej práci s vaším telom a energiou iný rozmer. Pocity, zvuky, hlboké dýchanie vám pomôžu znovu sa sceliť s vaším skutočným ja s pomocou dotykov, ktoré energeticky prepoja všetky časti vášho tela. Pokiaľ sami sebe dovolíte uvoľniť sa a jednoducho cítiť, a mne s dôverou umožníte viesť vás - je to silný zážitok harmónie a slobody.

Mnoho z nás dotyk chápe ako bežnú súčasť každého vzťahu, ktorá je ľuďom prirodzená a nevyžaduje si výnimočnú pozornosť. Mali by ste však vedieť, že vedomé dotyky predstavujú nádherný spôsob, ako v sebe objaviť samých seba, svoje skryté túžby, a prebudiť v sebe zdravú sexuálnu energiu. Ja som ten správny dotyk pre telo aj dušu našla práve prostredníctvom masáží a úžasného tantrického umenia. 

Pretože tantra naozaj umením je - umenie bezpodmienečne milovať. Milovať seba, iných, celý svet.

Nemajme strach a otvorme svoje srdcia. Sme ako nádherný rozmanitý diamant, každý z nás je vnímaný z iného uhla, žiari iným leskom. Napriek tomu sme súčasť jedného celku, energiou pochádzajúcou z jedného zdroja.

Príliš často podceňujeme silu dotyku, úsmevu, láskavého slova, pravdivého komplimentu, alebo najmenšieho prejavu starostlivosti. Sú to momenty, ktoré majú potenciál zmeniť život.
(Leo F. Buscaglia)
Ste u mňa vítaní.