Diya Neeya Shree

motto:

"Nezabudni na úsmev, je to svetlo, ktoré pri pohľade do očí prezradí, či je srdce doma." 

(HR)

"Zo všetkých darov, ktoré môžeme dať ľuďom, dar nášho dotyku je jedným z najcennejších. Prostredníctvom našich rúk odovzdávame určitý druh žiarenia, teplo vychádzajúce z nášho vnútorného ohňa, vnášame horúčavu do zimy, ​​svetlo do temnoty, pochopenie do nevedomosti"

(JP)

Som profesionálna masérka, tantrická sprievodkyňa a  terapeutka holistic wellness pôsobiaca v Nitre. Dovoľte mi previesť vás svetom pocitov, vnemov, poznávania svojho tela a jeho reakcií. Osobitý prístup, vzájomná úcta, dôvera, korektnosť vytvorí príjemnú atmosféru, a to považujem za základ nie len pre vzťah terapeut-klient .

Som temperamentná žena milujúca dotyky, užívajúca si život a okamihy ktoré prináša s radosťou, úsmevom, a vďakou. Každý deň je pre mňa nová výzva a možnosť prežiť ho naplno, vedome a s láskou voči sebe aj iným. Môcť darovať dotyky a objatia pre mňa znamená dostať dôveru a nadviazať nádhernú intímnu komunikáciu. Vďaka objatiu s iným človekom, tou pre väčšinu ľudí neviditeľnou výmenou energie medzi dvoma bytosťami, získavame spojenie sami so sebou. Každé hlboké objatie plné lásky je ďalším krokom na ceste k našej rovnováhe.

V svojich rituáloch citlivo prepájam krásu a hĺbku Tantry s liečivou Kryštálovou terapiou, a ďalšími uvoľňujúcimi technikami. Každá moja masáž je iná a originálna v závislosti od klienta, no každá z nich je posilnená energiou kryštálov a to ako pasívnych harmonizátorov, alebo ich aktívnym použitím počas rituálu. Spolu s klientom preciťujem liečivý, vedomý a láskyplný dotyk na fyzickej aj energetickej úrovni v jedinečnom spojení s tantrickým umením. Vizualizácia, pocity, zvuky, hlboké dýchanie vám pomôžu znovu sa spojiť s vaším skutočným ja s pomocou mojich dotykov, ktoré energeticky prepoja všetky časti vášho tela. Pokiaľ si dovolíte uvoľniť sa a jednoducho cítiť, a mne umožníte viesť vás - je to silný intímny zážitok.

Mnoho z nás dotyk chápe ako bežnú súčasť každého vzťahu, ktorá je ľuďom prirodzená a nevyžaduje si výnimočnú pozornosť. Mali by ste však vedieť, že vedomé dotyky predstavujú nádherný spôsob, ako v sebe objaviť samých seba, svoje skryté túžby, a prebudiť v sebe zdravú sexuálnu energiu. Ja som ten správny dotyk pre telo aj dušu našla práve prostredníctvom úžasného tantrického umenia. Pretože tantra naozaj umením je - umenie bezpodmienečne milovať. Milovať seba, iných, celý svet.

Nemajme strach a otvorme svoje srdcia. Sme ako nádherný rozmanitý diamant, každý z nás je vnímaný z iného uhla, žiari iným leskom. Napriek tomu sme súčasť jedného celku, energiou pochádzajúcou z jedného zdroja.

Príliš často podceňujeme silu dotyku, úsmevu, láskavého slova, pravdivého komplimentu, alebo najmenšieho prejavu starostlivosti. Sú to momenty, ktoré majú potenciál zmeniť život. (Leo F. Buscaglia)

Ste u mňa vítaní.