Diya N.Shree

motto:

"Nezabudni na úsmev, je to svetlo, ktoré pri pohľade do očí prezradí, či je srdce doma." 

(HR)

"Zo všetkých darov, ktoré môžeme dať ľuďom, dar nášho dotyku je jedným z najcennejších. Prostredníctvom našich rúk odovzdávame určitý druh žiarenia, teplo vychádzajúce z nášho vnútorného ohňa, vnášame horúčavu do zimy, ​​svetlo do temnoty, pochopenie do nevedomosti"
(JP)

Eva Diya Galéria

Volám sa Eva 
hebrejského pôvodu odvodené od Chavvá(h), Havvá(h) - v prenesenom význame "tá, ktorá dáva život". 

 Moje tantrické meno je 

Diya (दिय dar)  Neeya (नीया túžba po niečom) Shree (श्री rozptyľujúca svetlo, žiara, znamenie)

zrkadlí sa v ňom moje životné poslanie. Byť vyslancom, tlmočníkom a učiteľom nie len pre seba, ale aj pre ostatných. Trpezlivo a s láskou prezentovať slovom, písmom, svojou prácou dôležitosť prepojenia materiálneho a duchovného sveta v našich životoch - dve súčasti tej istej bytosti, každého z nás. 

Som profesionálna masérka, tantrická sprievodkyňa a terapeutka holistic wellness pôsobiaca v Nitre

PÁR SLOVAMI O MNE:

Moja dlhoročná vášeň je tanec. Pohyb je môj život, to čím sa dokážem naplno vyjadriť. Keď tancujete srdcom, nemôžete nenávidieť, súdiť, ubližovať - môžete byť iba šťastní, a plní života. 
Som lektorkou spoločenských, latinsko-amerických a orientálnych tancov s viacerými medzinárodnými oceneniami, 2 násobný vicemajster World Dance Championship WADF kategória Belly dance a medzinárodná porotkyňa.

Tanec je komunikácia medzi telom a dušou. Vyjadruje to, na čo slová nestačia.
- R.Saint Denis

 Dovoľte mi previesť vás svetom pocitov, vnemov, poznávania svojho tela a jeho reakcií. Osobitý prístup, vzájomná úcta, dôvera, korektnosť sú základom pre vytvorenie príjemnej a uvoľnenej atmosféry, a to považujem za základ nie len pre vzťah masér/terapeut versus klient .

Som temperamentná žena užívajúca si život a okamihy ktoré prináša s radosťou, úsmevom, pokorou a vďakou. Každý deň je pre mňa nová výzva a možnosť prežiť ho naplno, vedome a s láskou voči sebe aj iným. Dotyky a objatia sú pre mňa prejavom dôvery a nádhernej intímnej komunikácie. Považujeme ich za obyčajný a prirodzený prejav lásky a náklonnosti. Pritom ani len netušíme, akú má veľkú silu. Vďaka objatiu s iným človekom, tou pre väčšinu ľudí neviditeľnou výmenou energie medzi dvoma bytosťami, získavame spojenie sami so sebou. 

Každé hlboké objatie plné lásky je ďalším krokom na ceste k našej rovnováhe.

Vo svojich rituáloch citlivo prepájam krásu a hĺbku jednotlivých typov masáží vrátane Tantry s liečivou Kryštálovou terapiou a ďalšími uvoľňujúcimi technikami. Každá moja masáž je iná a originálna v závislosti od klientky/klienta, no každá z nich je posilnená energiou kryštálov a to ako pasívnych harmonizátorov, alebo ich aktívnym použitím počas rituálu. Spolu s vami preciťujem liečivý, vedomý a láskyplný dotyk na fyzickej aj energetickej úrovni. Jedinečné spojenie kryštáľov s tantrickým umením dáva mojej práci s vaším telom a energiou iný rozmer. Pocity, zvuky, hlboké dýchanie vám pomôžu znovu sa sceliť s vaším skutočným ja s pomocou dotykov, ktoré energeticky prepoja všetky časti vášho tela. Pokiaľ sami sebe dovolíte uvoľniť sa a jednoducho cítiť, a mne s dôverou umožníte viesť vás - je to silný zážitok harmónie a slobody.

Nemajme strach a otvorme svoje srdcia. 

Sme ako nádherný rozmanitý diamant, každý z nás je vnímaný z iného uhla, žiari iným leskom. Napriek tomu sme súčasť jedného celku, energiou pochádzajúcou z jedného zdroja.

Príliš často podceňujeme silu dotyku, úsmevu, láskavého slova, pravdivého komplimentu, alebo najmenšieho prejavu starostlivosti. Sú to momenty, ktoré majú potenciál zmeniť život.
(Leo F. Buscaglia)
Teším sa na vás.