Diya Neeya Shree

motto:

"Nezabudni na úsmev, je to svetlo, ktoré pri pohľade do očí prezradí, či je srdce doma." 

(HR)

"Zo všetkých darov, ktoré môžeme dať ľuďom, dar nášho dotyku je jedným z najcennejších. Prostredníctvom našich rúk odovzdávame určitý druh žiarenia, teplo vychádzajúce z nášho vnútorného ohňa, vnášame horúčavu do zimy, ​​svetlo do temnoty, pochopenie do nevedomosti"

tantra nitra
tantra nitra

Som profesionálna masérka, tantrická sprievodkyňa a  terapeutka holistic wellness pôsobiaca v Nitre. Dovoľte mi previesť vás svetom pocitov, vnemov, poznávania svojho tela a jeho reakcií. Osobitý prístup, vzájomnú úctu, dôveru, korektnosť príjemnú atmosféru považujem za základ pre vzťah terapeut-klient .

Som temperamentná žena milujúca dotyky, užívajúca si život a okamihy ktoré prináša s radosťou, úsmevom, a vďakou. Každý deň je pre mňa nová výzva a šanca prežiť ho naplno, vedome a s láskou voči sebe aj iným. Dotýkať sa pre mňa znamená dostať dôveru, odovzdať ju a nadviazať úžasnú intímnu komunikáciu. 

Spájam krásu a hĺbku Tantry s liečivou Kryštálovou terapiou, senzuálnou masážou a ďalšími masážnymi technikami. Každá moja masáž je jedinečná a originálna v závislosti od klienta, no každá z nich je posilnená energiou kryštálov. Spolu s klientom preciťujem liečivý, vedomý a láskyplný dotyk v jedinečnom spojení s tantrickým umením. Vizualizácia, pocity, zvuky, hlboký dych vám pomôžu znovu sa prepojiť s vaším skutočným ja, prostredníctvom mojich dotykov a všetkých častí vášho tela. Je to silný intímny zážitok.

Mnoho z nás dotyk chápe ako bežnú súčasť každého vzťahu, ktorá je ľuďom prirodzená a nevyžaduje si výnimočnú pozornosť. Mali by ste však vedieť, že vedomé dotyky predstavujú nádherný spôsob, ako v sebe objaviť samých seba, svoje skryté túžby, a prebudiť v sebe zdravú sexuálnu energiu. Ja som ten správny dotyk pre telo aj dušu našla práve prostredníctvom úžasného tantrického umenia. Pretože tantra naozaj umením je - umenie milovať. Milovať seba, iných, celý svet.

Príliš často podceňujeme silu dotyku, úsmevu, láskavého slova, pravdivého komplimentu, alebo najmenšieho prejavu starostlivosti. Sú to momenty, ktoré majú potenciál zmeniť život. (Leo F. Buscaglia)

Objavte a precíťte spolu so mnou mágiu liečivého vedomého a láskyplného dotyku.