Tantra masáž - Vyberte si svoj rituál

Pokojné prostredie, plná pozornosť, práca s hmotným aj energetickým telom. Každý z nás vás privítame vo svojom priestore. Spolupracujeme a dopĺňame sa. Masáže sú aplikované prstami, dlaňami, predlaktím a lakťami, chodidlami i kolenami. Vykonávané na matraci alebo masážnom stole v závislosti od programu, ktorý ste si vybrali. Celkový čas, ktorý u nás strávite nie je presne limitovaný. Uvádzame len dĺžku masážnej časti. Kontaktujte priamo tantrickú sprievodkyňu/sprievodcu, ktorú/ktorého si prajete pre svoj rituál. Potrebujete poradiť? Sme tu pre Vás.

Starostlivosť venovaná každej časti vášho tela s rovnakou dôležitosťou.
Keď si neprajete zapojiť do tantrického programu masáž perinea alebo prostaty, prípadne inej časti vášho tela, upovedomte nás o tom.

Oslobodzujúci dotyk od Rani

1,5 hod. - 80€ 

možnosť pre klientky/klientov, ktorí neabsolvovali ešte tantrickú masáž.

Odporúčaný čas pre tento program je uvedený nižšie.

2 hod. - 100€ / 3 hod. - 150€ / 4 hod.-200€

Kreatívny oslobodzujúci liečivý rituál pre vaše celé telo. Tantrické prebudenie v dotykoch vznikajúcich intuitívne cez precítenie vašej energie, zharmonizovanie + východné kombinované techniky ( shiatsu, TuiNa, thajská, ayurvédska, TAO, Ashiatsu- bosonohá tlaková masáž) obohatené o prvky z havajskej masáže.

Rituál poznania od Diye

1 hod. - 90€ 
varianta možná iba pre prvú návštevu klientky/klienta bez skúseností s Tantrou. 

Tantrické prebudenie + energetická harmonizácia + celotelový intuitívny rituál poznania + kombinované prvky z klasickej, ayurvédskej, reflexnej, thajskej a havajskej masáže doplnená o masáž hlavy a tváre. Celý rituál podporuje energia tachyonových harmonizátorov v pasívnej forme. 

 1,5hod. - 120€ /2hod. - 150€ /3hod.- 170€

Ak si dovolíte nebyť v napätí, neutekať len za cieľom.
Naopak užívať si cestu celistvého precítenia
a uvoľniť sa do tantrického zážitku. Dospejete k pochopeniu za aké hranice vás môže zaviesť tento rituál. Naše fyzické telo nesie v sebe prirodzenú múdrosť, len ju prehliadame.Stále je však iba jednou časťou nás.

Tantrické objatie pre muža

1 hod. - 90 € /2 hod. - 120€ /3 hod. - 150€ /4 hod. - 200€

Celotelová masáž, posilnenie precítenia cez srdcovú čakru, kultivovanie sexuality, naplňujúci zážitok cez jednotné vnímanie tela, duše a mysle, vedomá zmyselnosť, ozdravenie prístupu ku svojmu telu. Dovolte si hlboký a intenzívny zážitok so sebou, úctivú starostlivosť venovanú Vám ako celistvej bytosti. Cíťte sa s nami uvoľnene.

Tantrické objatie pre ženu

1 hod. - 90€ /2 hod. - 120€ /3 hod. - 150€ /4 hod. - 200€

Jedinečný masážny program, láskavý tantrický dotyk, nežné sebaobjavovanie, oslava ženskosti, umocnenie zdravej sebalásky. Komplexný reštart + osviežujúca masáž tváre. Dovolte si hlboký a intenzívny zážitok so sebou, úctivú starostlivosť venovanú Vám ako celistvej bytosti. Cíťte sa s nami uvoľnene.

Počas masáže je vaše telo masírované v rôznych pozíciách, čím dochádza k umocneniu zážitku z darovaných dotykov. Jedná sa o zmeny, ktoré sú Vám príjemné. Pri vašom polohovaní, vnímate každý hmat odlišne. Tu sa otvára možnosť k ďalšiemu tvorivému prevedeniu rituálu sprievodcom so zámerom rozvinúť vašu citlivosť. Môžete si zvoliť len zjednodušený rituál. Vtedy masážna časť prebieha v polohe na bruchu a na chrbte. Vaše telo je  však stále celé príjemne premasírované od chodidiel k rukám/dlaniam až ku hlave a späť. V akom pomere budeme kombinovať tantrický dotyk s inými masážnymi technikami, ktorým sa venujeme je vždy na dohode s Vami.

Duo tantrický rituál

1,5 hod. - 150€ / 2 hod. - 200€ 

4 láskavé ruky, ktoré sú tu pre vás.

Tantrické objatie pre páry

2 hod. -200 € / 3 hod. - 250€

Zbližujúci zážitok, vhodný pre všetky dvojice, ktoré chcú s úctou a láskou viac porozumieť jeden druhému. Vedieme spoločný rozhovor, pri ktorom sa otvárate pred svojim partnerom/ svojou partnerkou. Preciťujete sa energeticky, spoznávate paletu reakcií tela toho druhého. Prípadne sa môžte obaja rozhodnúť odovzdať sa  len do rúk sprievodcu, a dovoliť si harmonizujúcu tantrickú starostlivosťou v podobe masáže. Medzi párom nedochádza ku žiadnemu fyzickému prepájaniu v  erotickom ponímaní.

Tantrická terapia sebaprijatia

vedená meditácia + dotyk slovami + jemné masážne prvky  + rozpúšťanie negatívneho alebo premena energetického vyžarovania toho čo vás brzdí na ceste spokojným životom.

2 hod - 100€

Pri tantrickej práci nezapájame pierka, uteráky, kožušinky ani svoje vnady.
Pre nás umenie tantrickej masáže vychádza z iných kvalít, zručností a tiež vedomostí.
Učenie tantry nie je o absolvovaní jedného alebo viacerých kurzov.
Je o tom,  čo nasleduje v našich životoch po nich.

Pravidlá, ktoré si želáme Vami dodržať v našich rituáloch, aby naša práca nestratila na účinnosti a boli rešpektované nie len vaše ale tiež naše hranice potrebné k vytvorenie pohody nájdete nižšie.

Ďakujeme, že venujete, čas k oboznámeniu sa s nimi pred príchodom k nám. 

Ste u nás všetci vítaní.