Tantra masáž - Vyberte si svoj rituál

Každý z nás vás privítame vo svojom priestore. Spolupracujeme a dopĺňame sa. Masáže sú aplikované prstami, dlaňami, predlaktím a lakťami, chodidlami i kolenami. Vykonávané na matraci alebo masážnom stole v závislosti od programu, ktorý ste si vybrali. Celkový čas, ktorý u nás strávite nie je presne limitovaný. Kontaktujte priamo tantrickú sprievodkyňu/sprievodcu, ktorú/ktorého si prajete pre svoj rituál. Potrebujete poradiť? Sme tu pre Vás.


Úctivá starostlivosť venovaná každej časti vášho tela s rovnakou dôležitosťou.

Keď si prajete z tantrického programu vynechať vaginálne mapovanie alebo si neželáte masáž prostaty, upovedomte nás o tom na začiatku. Počas rituálu je možné vaše želanie pozmeniť. Otvorená komunikácia nám dopomôže viesť masáž tak, aby ste sa celý čas cítili príjemne a slobodne v každom dotyku.

Oslobodzujúci dotyk od Rani

2hod. - 100€ / 3hod. - 150€ / 4hod.-200€

Kreatívny oslobodzujúci liečivý rituál pre vaše celé telo. Zharmonizovanie, Aromaterapia. Tantrické prebudenie v dotykoch vznikajúcich intuitívne cez precítenie vašej energie, východné kombinované techniky (shiatsu, TuiNa, thajská, ayurvédska, TAO, Ashiatsu- bosonohá tlaková masáž) obohatené o prvky z havajskej masáže.

Rituál poznania od Diye

1 hod. - 90€ 
varianta možná iba pre prvú návštevu klientky/klienta bez skúseností s Tantrou. 

Tantrické prebudenie + energetická harmonizácia + celotelový intuitívny rituál poznania + kombinované prvky z klasickej, ayurvédskej, reflexnej, thajskej a havajskej masáže doplnená o masáž hlavy a tváre. Celý rituál podporuje energia tachyonových harmonizátorov v pasívnej forme. 

 1,5hod. - 100€ /2hod. - 130€ /3hod.- 160€

Ak si dovolíte nebyť v napätí, neutekať len za cieľom.
Naopak užívať si cestu celistvého precítenia
a uvoľniť sa do tantrického zážitku. Dospejete k pochopeniu za aké hranice vás môže zaviesť tento rituál. Naše fyzické telo nesie v sebe prirodzenú múdrosť, len ju prehliadame. Stále je však iba jednou časťou nás.

Tantrické objatie pre muža

1,5hod. - 100 € /2 hod. - 120€ /3 hod. - 150€ /4 hod. - 200€

Milí páni pociťujete prázdnotu, stagnáciu a ste vyčerpaní? Máte ťažkosti budovať si skutočný láskyplný vzťah, neviete uchopiť svoje šťastie a fungujete bez nejakého hlbšieho zmyslu? Disharmónia alebo určitý deficit v súkromí sa negatívne začne časom prejavovať aj v iných oblastiach vášho života. Chcete niečo zmeniť ale neviete ako začať? Ozdravte prístup k sebe cez svoje telo. V tantrickom objatí vás prestúpi láskavá energia a každým dotykom sa ponoríte hlbšie do svojho vnútra. Vytvoríme bezpečný priestor, kde nenútene s ľahkosťou pustíte svoje bolesti a otvoríte sa radosti. Úctivo vedenou celotelovou tantrickou masážou v prepojení s poradenstvom môžte posilniť precítenie cez srdcovú čakru a kultivovať svoju sexualitu.V jednotnom vnímaní tela, duše a mysle si dovoliť iný hodnotný zážitok. Rozumieť vedomej  zmyselnosti a vidieť všetko v širšom kontexte. Priblížiť sa viac k svojej podstate, oslobodiť sa od starých vzorcov a žiť harmonickejšie. Nemusíte bojovať, potvrdzovať si neomylnosť ,všetko tvrdohlavo zvládať,byť alfa samcom a vynucovať si pozornosť. Ste tak šťastní alebo len nepoznáte niečo iné? Odpoveď je najčastejšie skrytý strach a nepriznané bloky. Alebo sa skôr považujete za utiahnutého hanblivé muža majúceho obavy pri oslovení opačného pohlavia? Budeme vás viesť tam,kde nájdete seba. Je to emotívny intenzívny zážitok.Láskavo,úctivo a odborne sa o vás staráme nielen v rovine fyzickej. Cíťte sa s nami uvoľnene. 

Tantrické objatie pre ženu

1 hod.- 80€/ 1,5 hod. - 100€ /2 hod. - 120€ /3 hod. - 150€ /4 hod. - 200€

Milé dámy vytvorili sme pre vás príjemný masážny celotelový program s poradenstvom. V tantrickom objatí nájdete absolútny pokoj, načerpáte potrebnú energiu a obšťastníme vás srdečnými dotykmi. Oslavujte s nami vašu ženskosť, objavujte sa obklopené nežnosťou, naučte sa  zdravej sebaláske. Je to komplexný reštart. Nezabúdame ani na osviežujúca masáž vašej tváre. Zastavte sa aspoň na chvíľu, venujte si pozornosť a začnite milovať svoje telo. Precíťte si jeho krásne tvary a nadýchnite sa jeho vône. Užite si každé naše pohladenie s úsmevom. Vy si ho zaslúžite. Všetky ženy bez rozdielu sú nádherné stvorenia len si to neuvedomujú. Poláskame tiež vašu dušu a oslobodíme myseľ od ťaživých myšlienok. Vnímajte sa celistvo, radujte sa, a každý deň si nájdite čas len pre seba. Je jedno, či ste matkou, manželkou, slečnou, babičkou. Vy ste bohyňa skrývajúca vo vnútri možno nepoznanú silu a ani vaše pracovné zaradenie to nezmení. To ako pristupujete k sebe, tak k vám budú pristupovať iní. Majte láskavý vzťah so sebou a vaše ostatné vzťahy budú zdravšie. Niektoré sa vytratia z vášho života, iné začnú prekvitať. Počas celého rituálu sme k vám pozorní a plne rešpektujeme vaše hraniceDovoľte si hlboký a intenzívny zážitok, úctivú starostlivosť venovanú Vám ako celistvej bytosti. Cíťte sa s nami uvoľnene.

Počas masáže je vaše telo masírované v rôznych pozíciách, čím dochádza k umocneniu zážitku z darovaných dotykov. Jedná sa o zmeny, ktoré sú Vám príjemné. Pri vašom polohovaní, vnímate každý hmat odlišne. Tu sa otvára možnosť k ďalšiemu tvorivému prevedeniu rituálu sprievodcom so zámerom rozvinúť vašu citlivosť. Môžete si zvoliť len zjednodušený rituál. Vtedy masážna časť prebieha v polohe na bruchu a na chrbte. Vaše telo je  však stále celé príjemne premasírované od chodidiel k rukám/dlaniam až ku hlave a späť. V akom pomere budeme kombinovať tantrický dotyk s inými masážnymi technikami, ktorým sa venujeme je vždy na dohode s Vami.

Duo tantrický rituál

1,5 hod. - 150€ / 2 hod. - 200€ 

4 láskavé ruky, ktoré sú tu pre vás.

Tantrické objatie pre páry

2 hod. -200 € / 3 hod. - 250€

Zbližujúci zážitok, vhodný pre všetky dvojice, ktoré chcú s úctou a láskou viac porozumieť jeden druhému. Vedieme spoločný rozhovor, pri ktorom sa otvárate pred svojim partnerom/ svojou partnerkou. Preciťujete sa energeticky, spoznávate paletu reakcií tela toho druhého. Prípadne sa môžte obaja rozhodnúť odovzdať sa  len do rúk sprievodcu, a dovoliť si harmonizujúcu tantrickú starostlivosťou v podobe masáže. Medzi párom nedochádza ku žiadnemu fyzickému prepájaniu v  erotickom ponímaní.

Tantrická terapia sebaprijatia

vedená meditácia + dotyk slovami + jemné masážne prvky  + rozpúšťanie negatívneho alebo premena energetického vyžarovania toho čo vás brzdí na ceste spokojným životom.

2 hod - 100€

Pri tantrickej práci nezapájame pierka, uteráky, kožušinky.
Učenie tantry nie je o absolvovaní jedného alebo viacerých kurzov.
Je o tom, čo nasleduje v našich životoch po nich.

Pravidlá, ktoré si želáme Vami dodržať v našich rituáloch, aby naša práca nestratila na účinnosti a boli rešpektované nie len vaše ale tiež naše hranice potrebné k vytvorenie pohody nájdete nižšie.

Ďakujeme, že venujete, čas k oboznámeniu sa s nimi pred príchodom k nám. 

Ste vítaní.