Špeciálne Programy

Kryštáľové terapie masáže - Diya N. Shree

Prvky Kryštálovej terapie (pracujem s tachyonizovanými kryštálmi a pomôckami) cielene prepájam   s tantrickým rituálom, alebo s relaxačno - senzuálnymi masážami. Je možné objednať sa len na samotnú kryštálovú terapiu. Závisí od toho čo konkrétne, a v akej forme/rozsahu potrebujete riešiť. Súčasťou všetkých špeciálnych programov je úvodná konzultácia.
Všetky naše programy sú vhodné rovnako pre ženy a mužov.

CRYSTAL Tantra Therapy

aktívna práca s kryštáľmi, energetické prepojenie celej vašej bytosti v kombinácii s tantrickým umením. Intuitívne vedené dotyky podporené silou kryštáľov , smerujúce k harmónii a uvoľneniu

 1,5h -130€ / 2 hod. - 150€ / 3 hod -180€


Crystal & Ear and body candle Therapy

aktívna práca s kryštáľmi, aplikácia telových/ušných sviečok rozpustenie blokád a obnovenie toku energie. Môže prebiehať formou terapie (v odeve), alebo byť súčasťou masáže/rituálu.

+ terapia 1 hod -70€ / 2 hod -90€

+ kombinovaná masáž 1,5 hod. - 90€ / 2 hod. - 120€ 

+ tantra rituál 1,5 hod. - 140€ / 2 hod. - 160€ / 3 hod. - 190€


CRYSTAL Therapy Basic

aktívna práca s kryštáľmi, odblokovanie energetických centier, uzdravenie a reštart mysle, tela a duše klienta/klientky. Nejedná sa o masáž, terapia prebieha v odeve.

1/2 hod konzultácia + 1/2 -1 hod Terapia

1 hod -50€ / 1,5 hod -70€

Temné katarzné programy

Nie si v žiare svetla. Nie si v zahalení tmy.
Preciťuješ vo všetkých farbách svoju inakosť bez strachu a cítiš sa bezpečne.

Ranavia Seier & Frey

SM priestory opäť otvorené.

Sme tí, ktorým ponechávate nad sebou kontrolu. A vy ste tí na kom nám záleží.

Ako kvalifikovaní maséri vieme ako sa vás dotknúť . Ako terapeuti máme pochopenie pre vaše emocionálne rozpoloženie. Ako skúsení dominanti ďalšie klady nevyhnutné pre našu prácu. Naše priestory sú uspôsobené na väčšinu úkonov. 


T.D.M.
Transformačná dominantná masáž

od Ranavie Seier

profesionálna masáž s elementmi BDSM

+ obnova toku energie cez tlakové hmaty zo Shiatsu, TuiNy a bosonohej Ashiatsu.

2 hodiny - 130€

Naše obnaženie a sexuálne služby nie sú súčasťou našej práce.A.T.T. 

 Alternatívna Temná Terapia

Alternatívna temná terapia nemá formu masáže. 

Je to cielené sebavyjadrenie cez BDSM.

Osobitý program tvorený na mieru. Začiatočníkom cez ľahšie praktiky pomáhame nazrieť a vkročiť do sveta, ktorý ich láka. Priaznivcom BDSM, ktorí nie sú zakotvení len v klasickom prežitku SM lekcie, odostrieme inakosť tvrdých praktík v spojitosti so správne nasmerovanou energiou. Prítomné odklonenie sa od pudového ponímania. Ritualizovanie a uctievanie. Silné fyzické vnemy, zmyslová deprivácia, znehybnenie pre zintenzívnenie vnútorných pochodov, odopieranie zaužívaných stimulov, gradované celistvé precítenie. Vydráždenie, skrotenie a akceptovanie temnej formy vášho ja. Umocnenie zážitku cez bolesť. Hraničné techniky. 

V našich rukách nájdete profesionálne zaobchádzanie.

Sme odovzdaní tomu, čo robíme.
Z tohto dôvodu prijímame iba osoby so serióznym záujmom.


Vždy vytvárame dostatočný priestor na vstupný rozhovor. Vykomunikovanie si pravidiel, čohokoľvek čo nám potrebujete vopred zdeliť predtým ako prikročíme k praktickej časti. Po A.T.T. je dôležitá spätná väzba. Vaše prežívanie, to aké pocity si so sebou odnášate je pre nás prioritou. Nekontrolujeme čas, ktorý tu celkovo pobudnete.

Je mnoho submisívnych bytostí s vyznávaním odlišných hodnôt. Z toho vyplýva náklonnosť 
k rôznym typom dominantov. Práve táto rozmanitosť je pre určité pochopenie žiadúca.

Temná terapia má striktné pravidlá. Pracujeme s vašim telom, psychikou a energiou v rituálnej forme v rôznej intenzite. 

Nová klientela na A.T.T. bude prijatá cez poukážku.Stálej klientely sa nová forma O.D. netýka.
Vaša O.D. bude z väčšej časti použitá pre Vás vo forme noviniek, ktorými chceme náš Ateliér cielenej hravosti a vedomej bolesti neustále dopĺňať.

Pre aké osoby naše programy nie sú vhodné.

- vnímajúce BDSM cez pornopriemysel

- očakávajúce D/s bonusové erotické hry

- neovládajúce základné pravidlá etikety

- hľadajúce služby dominy /dominanta

"Madam neslúži.

 Vykonáva praktiky, o ktoré môžte požiadať. Nestavia sa do dominantnej úlohy na daný čas. Je takou vo svojej prirodzenosti. Kompromisne nekompromisná, bolestivo láskavá. Uvedomelá osoba, pri ktorej ste v bezpečí. Svojská, striktná, zároveň vnímavá. Madam z nej nerobia šaty, veci naokolo. Arogancia nie je súčasťou jej osobnosti. Na primitívne otázky však nepozná odpovede."

 - profesionálne BDSM -

 2 hod. -140€ / 3 hod.- 180€ / 4 hod. - 210€


Konzultácia 45 minút - 35€

Pre klientov/klientky, ktorí sú v procese rozhodovania sa aký program je pre nich vhodný. Preferujú osobný kontakt a z dôvodu žiadnych, minimálnych, prípadne iných skúseností v tejto oblasti potrebujú viac informácií, k nám môžu zavítať nezáväzne na konzultáciu. Po dohode a záujme o konkrétny termín na A.T.T. alebo T.D.M. je táto suma následne odpočítaná z daného programu.

Pri poukážke na 3 programy vopred je tretia 4 hodinová Alternatívna Temná Terapia odmenou za vašu vernosť v cene 2 hodinovej. 

Vyberte si a nechajte sa nami viesť.