Etický kódex našich rituálov.

Nechajte sa s dôverou unášať dotykmi. Zakladáme si na vzájomnom rešpekte a porozumení. V programoch sa celkovo zameriavame skôr na funkčnosť subtílneho systému a spirituálnu stránku klientky/klienta v jemnom prepojení s odbornou prácou s telom skrz viaceré rituálne a liečivé techniky. Našou úlohou je dávať a sceľovať. Súčasťou niektorých programov je ozdravujúca práca s intimitou a extatická akupresúra. Krehkosť a posvätnosť nášho rituálu neprekračujeme aj keď je v ňom zachovaná vedomá zmyselnosť. Nesmerujeme ho ku klasickému fyzickému prežívaniu. Požiadame Vás, aby ste nás pravdivo informovali o Vašom zdravotnom stave. Sme odetí v sarongu. 

Každý tantrický priestor má jedinečných sprievodcov osobité pravidlá. Preto kladieme dôraz na to, aby ste pred príchodom poznali tie naše a mali možnosť objektívne sa rozhodnúť. Ďakujeme za vaše pochopenie. Prajeme všetkým krásne zážitky podľa vlastného uváženia.

Uvádzame len dĺžku masážnej časti. Preto vás požiadame, aby ste si vyhradili pre seba viac času (aspoň 30 minút naviac) a dovolili starať sa nám o Vás v kľudnom tempe. Privítanie a rozhovor, malé občerstvenie, očista tela pred a po masáži, pozdravný rituál, záverečná relaxácia, pri záujme kratšie poradenstvo nespadajú do uvedeného času. Máte ich aj naďalej v cene, pretože sú neoddeliteľnou súčasťou našej práce.

 Poradenstvo v prepojení s rituálom aj mimo neho.


AK SI PRAJETE DOZVEDIEŤ SA VIAC:

Dotykmi vás vedieme k vášmu telu, ktoré máte možnosť cez uvoľnenie spoznávať inak ako doteraz. Ak si precítite kontakt sami so sebou, dovolíte si oslobodzujúci zážitok. Počas celého rituálu ste v pozícii masírovaného/masírovanej. Nevyvíjate fyzickú aktivitu smerom k nám a neočakávate. Prežívate to, čo k Vám prichádza prirodzene/nenútene. Ste ten/tou, ktorý/ktorá si dopraje hlbokú relaxáciu, prijíma darované dotyky, teší sa zo svojho tela, vnútorným zrakom spoznáva svoju krásu a nechávate voľný priebeh svojim pocitom. Nemusíte pobudnúť v nejakom prednastavenom vzorci, mať rovnaký uhol pohľadu. Vy sami si slobodne volíte mantinely a chcete alebo nechcete si ich ponechať. Myslíte si že vaša nekonečnosť, fyzická schránka a energia je nudná? Nie. V rituále sa opäť dotýkame vášho vnútorného dieťaťa, hravej zložky. Pracujeme odborne so sexuálnou energiou, ktorá je používaná vo váš "prospech". Správnym dýchaním, pohybom, ožíva každá bunka v tele a energia nepostáva, prúdi a posilňuje Vás. Všetko je nasmerované k vášmu poznaniu a k zážitku, ktorý je o Vás a patrí Vám.

Tantra masáž nie je masážou, ktorá má presne určené hranice. Má viacero modifikácií, čo by nás ale nemalo odvádzať od základu, že v rituále sprievodca/sprievodkyňa neslúži ako objekt iného záujmu. Tantra nás nemá viesť k promiskuite ale k uzdraveniu vzťahu v prvom rade samého/samej so sebou. Ak prejdeme stupňom poznania, kde samotu vnímame ako stav obohacujúci, radostný, pretože sme ukotvený v sebe, získame schopnosť vytvoriť aj hodnotný partnerský vzťah. Cesta, ktorá začína v nás sa zjavuje keď sme jej prístupní.Nemôžme správne pochopiť fungovanie celku, precítiť jednotu keď nerozumieme tak dôležitej súčasti, ktorou sme my sami.

Zdieľame s Vami jedine vnútorné obnaženie. Nahota má svoj význam a súvisí s našim zrodom. Je priam nevyhnutná pre určité pochopenie a prepojenie. Týka sa toho/tej, kto k nám na rituál prichádza. V našich programoch ju nepovažujeme za nevyhnutnú, nesú v sebe len určité tantrické prvky. Pomalým vedením sa dostávate do stavu, kde nič krajšie a prenikavejšie ako vy v sebe spolu v súznení s energiou zeme a univerza neexistuje. Fyzické obnaženie vášho maséra sa stáva nepodstatné. Blízkosť človeka k človeku, objatie, láskavé sprevádzanie Vás vašim rituálom a energetické vyžarovanie nie sú ohraničené ošatením sprievodcu. Precíťte si tieto okamihy s nami a otvoria sa vám nové obzory vo vnímaní nie len vášho celého tela.

Umenie & Nahota.

Umelecké diela vyobrazujú nahé telo človeka. Je nami videné na obrazoch, fotografiách, pri maľovaní na telo (bodypainting), na výstavách a rôznych živých vystúpeniach. Je dôležité, čo tou nahotou chceme vyjadriť. Môže byť znakom slobody, potešenia i niečim iným. Na jej propagovaní sa podieľajú známe osobnosti i neznámi ľudia z rôznych pracovných oblastí. Naše telo v mladosti, starobe, mužské, ženské, s rôznymi proporciami je krásnym chrámom, keď k nemu budeme takto vzhliadať a zaobchádzať s ním. 

Via & Diya

Sprievodkyne liečivým dotykom