Špeciálne programy Diya

Kryštáľové terapie a masáže

Prvky Kryštálovej terapie (pracujem s tachyonizovanými kryštálmi a pomôckami) cielene prepájam s tantrickým rituálom, alebo s relaxačno - senzuálnymi masážami. Je možné objednať sa len na samotnú kryštálovú terapiu. Závisí od toho čo konkrétne, a v akej forme/rozsahu potrebujete riešiť. Súčasťou všetkých špeciálnych programov je úvodná konzultácia.Všetky naše programy sú vhodné rovnako pre ženy a mužov.Pri záujme o poukážku na 3 programy vopred je tretí - 3 hodinový tantra rituál Crystal&Earl and body candle odmenou za vašu vernosť v cene 1,5 hodinového. 

CRYSTAL Tantra Therapy

aktívna práca s kryštáľmi, energetické prepojenie celej vašej bytosti v kombinácii s tantrickým umením. Intuitívne vedené dotyky podporené silou kryštáľov , smerujúce k harmónii a uvoľneniu.

1,5h -120€ / 2 hod. - 150€ / 3 hod -180€


Crystal & Ear and body candle Therapy

aktívna práca s kryštáľmi, aplikácia telových/ušných sviečok rozpustenie blokád a obnovenie toku energie. Môže prebiehať formou terapie (v odeve), alebo byť súčasťou masáže/rituálu.

+ terapia 1 hod -70€ / 2 hod -90€

+ kombinovaná masáž 1,5 hod. - 90€ / 2 hod. - 120€

+ tantra rituál 1,5 hod. - 120€ / 2 hod. - 150€ / 3 hod. - 170€


CRYSTAL Therapy Basic

aktívna práca s kryštáľmi, odblokovanie energetických centier, uzdravenie a reštart mysle, tela a duše klienta/klientky. Nejedná sa o masáž, terapia prebieha v odeve.

1/2 hod konzultácia + 1/2 -1 hod Terapia

1 hod -50€ / 1,5 hod -70€


Ste u mňa vítaní.